top of page

Žmonos kalba

Dvi žmonos, mamos, draugės. Krepšininkų žmonos. 

Prisėdome pakalbėti ir jums papasakoti, kuo yra kitos gyvenimas ''su krepšiniu''. Šis podcast'as tai vieta plepėti, bendrauti ir pasiklausyti smagių ir kartais nelabai istorijų iš moterų, kurios keliauja, dirba, myli, verkia ir sukasi krepšinio virtuvėje.

Podcast'o galite klausyti:

SPOTIFY & APPLE PODCASTS

Pirmasis epizodas: Martyna Motum & Gabija Ulanovė

Krepšininkas svajonių vyras? 

Gabija Ulanovė ir aš plepam apie gyvenimą su krepšiniu, stereotipus su kuriais susiduria krepšininkų žmonos ir dalykus, kurie žmonėms iš šalies yra sunkiau suprantami. Krepšininkas svajonių vyras? Stereaotipai apie krepšininkų žmonas. Ką esame girdėję apie save?

Viską aptariame šiame epizode ir žinoma prisistatome. Kas mes tokios, ką veikiam ir kaip susipažinom su savo vyrais. Lauksime jūsų palaikymo, nuomonių ir idėjų.

 

Ar esate susidarę kažkokią nuomonę apie krepšininkus ir jų šeimas? Mums idomu su jumis bendrauti ir ją išgirsti.

 

Ačiū, Martyna ir Gabija

Žiūrėti ČIA

ZmonosKalba_Thumbnail.png

Antrasis epizodas: Svečiuose Salomėja Grigonė

Pagaliau ir antrasis mūsų podcastas, šį kartą kartu su Salomėja Grigone, žmona, mama ir labai žavi asmenybė. Kartu mes daug juokėmės, kalbejome apie keliones, kraustymąsi, vaikus, krepšinį, Atėnus, Kauną ir žinoma išgirdome istoriją apie jų šeimos kelionę iš rusijos atėjus karui. Aš klausiausi išsižiojusi, tikiuosi patiks ir jums. Kaip visada laukiame komentarų ir jūsų atsiliepimų. Dėkojame, kad dalinatės ir mus palaikot!

Žiūrėti ČIA

ŽmonosKalba_Thumbnail su svečiu_Salomėja.png
bottom of page